Помилка
  • XML Parsing Error at 1:48. Error 70: SYSTEM or PUBLIC, the URI is missing

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 (вул. Польова, 70)

Адреса:
Біла Церква, вул. Польова, 70

Телефони:
(04563) 6-72-54 - Директор
(04563) 6-81-14 - Бухгалтерія
(04563) 6-90-61 - Вчительська

Перший дзвінок у школі пролунав восени 1958 р. Новий заклад спочатку був восьмирічною школою № 25 залізничної станції. Перший директор - В. П. Мішта. 1960 р. школу № 25 перейменували у восьмирічну № 15. Цього року її очолив О. Г. Кузьменко. Його замінив В. П. Голяк. З 1969 р. школа середня № 15. 1972 р. посаду директора обійняв М. Т. Слободенюк. З 1981 р. директор - Г. П. Коваленко.

З часом шкільне приміщення вже не відповідало вимогам до навчального закладу. У школі, де налічувалося 1200 учнів, не було актової зали, їдальні, бракувало класних кімнат, навчалися у дві зміни.

1984 р. з ініціативи директора Г. П. Коваленко, за підтримки батьківського комітету до ЦК КПУ було відправлено лист з проханням допомогти в розв'язанні нагальних проблем школи.

Розпочато клопітку роботу з виготовлення проектної документації, а згодом - і зведення нового шкільного приміщення. Естафету будівництва прийняла Т. А. Матущенко, котра очолювала школу в 1987-1992 рр.

1992 р. новий директор закладу Н. І. Клокар взяла орієнтацію на розвиток розумових і творчих здібностей учнів, почуття соціальної відповідальності.

У жовтні 1993 р. колектив школи почав працювати в новому приміщенні, що дало змогу не тільки організувати навчальний процес в одну зміну, а й забезпечити умови для дозвілля учнів у межах мікрорайону. У школі створюють танцювальний колектив «Колорит», хорову студію, студію петриківського розпису, гуртки декоративно-ужиткового мистецтва, «Фотонатураліст», туристсько-краєзнавчий та комп'ютерної грамотності, функціонує літературна студія «Пролісок».

Школа укладає угоди про співпрацю з лабораторією педагогічної освіти Інституту педагогіки та психології професійної освіти АПН України; з Міжнародним фондом «Відродження»; культурним центром посольства Франції в Україні, Білоцерківським державним аграрним університетом, Білоцерківськими медичним училищем, школою мистецтв № 5, спортивною школою № 2, комітетом з фізичної культури та спорту виконкому міської ради та міським шаховим клубом, з Київською обласною станцією юних натуралістів.

На прохання школярів та їхніх батьків було відкрито профільні класи: гуманітарний хіміко-біологічний, медичний, виробничого навчання, а також профільні групи з вивченням іноземних мов і математики.

1994 р. започатковано фундаментальний соціально-психологічний експеримент на тему «Школа розуміння».

Науково-методична рада школи працювала над удосконаленням внутрішньо шкільної системи післядипломної освіти педпрацівників і реалізацією програми підготовки вчителя до інноваційної діяльності.

З 1997 р. школа розпочала експериментальну діяльність, пов'язану із створенням психодіагностичної методики особистісного розуміння. Це знайшло втілення в опрацюванні науково-методичної проблеми «Особистісно зорієнтована модель школи: сприяння розвитку здібностей, фізичних і моральних якостей дитини».

З 1999 р. керівництво школою здійснює Н. Г. Слободянюк, старший учитель, відмінник освіти України, педагог з багаторічним досвідом роботи. Наталія Григорівна удосконалює співпрацю з вищими навчальними закладами й діяльність щодо упровадження інноваційних технологій навчання і виховання. За її ініціативи понад п’ять років школа працює за програмою «Крок за кроком» Всеукраїнського фонду «Відродження». Нині школа має статус Тренінгового центру Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», співпрацює з німецьким культурним центром у Гете, основним завданням якого є сприяння викладанню німецької мови в Україні.

З 2000 р. освітній заклад є творчою лабораторією Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів з проблеми «Особистісно зорієнтоване навчання та виховання» і базовою школою з біології, історії, правознавства, української мови та літератури фізики, початкової освіти й з управління освітою.

У школі створено систему позанавчальної діяльності, умови для розвитку загальних і спеціальних нахилів, здібностей учнів усіх вікових категорій, організовано вивчення спрямованості їх інтересів.

Для учнів працюють 23 гуртки за інтересами, спортивні секції, школа айкідо та рукопашного бою, проводять заняття з шейпінгу і сучасного танцю, створено дитячий вокальний ансамбль «Дзвіночок» і танцювальний колектив «Колорит». До послуг школярів басейн дитячо-юнацького фізкультурно-спортивного клубу. На базі закладу працює філія музичної школи № 5, відкрито літературний клуб «Джерело». Керівник - учитель української літератури, член Національної спілки письменників України В. І. Дідківський.

Сучасне забезпечення комп'ютерною технікою вможливлює вихід у мережу Інтернет; створено власну WEB-сторінку. Учні листуються з однолітками із Канади, Німеччини. Улітку 2001 р. вони були учасниками акції «Скажи дітям «Так!» Всеукраїнського комітету захисту дітей і дитячого фонду Об'єднаних націй (ЮНІСЕФ).

Сьогодні загальноосвітня школа І-III ступенів № 15 - це 1460 учнів і 90 вчителів, колектив однодумців, який у постійному творчому пошуку досягає вагомих результатів.

  • Коментарі
  • Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Опитування

Що важливіше: естетичний вид овочів і фруктів або їх екологічність?

Я намагаюся вибирати гарні фрукти і овочі - 34.4%
Я намагаюся купувати фрукти і овочі, які виглядають гірше, але вирощені не на хімікатах - 46.9%
Мені все одно - 18.8%

Всього голосів:: 32
Голосування закінчилось : 18 вер. 2020 - 18:54
Наверх