Помилка
  • XML Parsing Error at 1:48. Error 70: SYSTEM or PUBLIC, the URI is missing

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій (бул. Комсомольський, 11)

Адреса:
Біла Церква, Комсомольський бульвар, 11

Телефони:
(04563) 7-36-49 - Директор
(04563) 7-46-00 - Заст. Директора
(04563) 7-36-51 - Вчительська
(04563) 7-33-48 - Зав. госп. 

1 вересня 1963 р. гостинно прийняв школярів новий палац знань - школа з просторими світлими кімнатами і кабінетами з великою актовою залою, їдальнею, майстернями. Подарунок дітям зробили колективи промислових підприємств і будівельники тресту «Білоцерківхімбуд» напередодні 950-річчя міста. За парти сіли 2 тис. Учнів. Директором школи був призначений Ю. І. Гейко. Школа стала центром виховної роботи в мікрорайоні.

До 40-річчя з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні в школі відкрили музей бойової слави, який є осередком національно-патріотичного виховання учнів. Реформою загальноосвітньої професійної школи, що здійснювалася в країні, передбачено перехід на навчання дітей з шестирічного віку за умови п'ятиденного навчального тижня. Відповідно до цього на базі дошкільного закладу № 42 відкрито два перші класи шестирічок.

1987 р. школу очолив О. П. Вітюк. Навчалося 4100 учнів. Класних кімнат не вистачало. Були навіть 1-й клас «У» та 2-й «Щ».

У школі викрито історико-етнографічний музей і музей космонавтики, музей О. С. Пушкіна і краєзнавчий. Краєзнавці зібрали спогади очевидців голодомору й оформили збірник «Чорна смуга нашої історії». Діяв найбільший у місті шкільний хор. У майстернях функціонував цех виробничої праці, а фахівці з міського спортклубу «Рось» очолювали шкільні спортивні секції.

Доброю традицією школи є проведення Шевченківських і Пушкінських днів, під час яких організовують конкурси на кращого декламатора, виставки малюнків, фольклорні вечори, зустрічі з цікавими людьми.

Активно працює клуб екологів «Зелена хвиля», головне завдання якого - пошук матеріалів для «Червоної книги» Білоцерківщини.

У 2000 р. школа була переможцем II етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської молоді «Пам'ять», присвяченої 55-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні.

З 1987 р. працює шаховий гурток «Королівська тура», команда шахистів останні 7 років виборює першість серед шкіл міста. Минулого року шаховий гурток був володарем кубка ім. Героя Радянського Союзу М. Зінченка. За період свого існування ЗОШ № 12 дала путівку в життя 3400 випускникам.

  • Коментарі
  • Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Опитування

Що важливіше: естетичний вид овочів і фруктів або їх екологічність?

Я намагаюся вибирати гарні фрукти і овочі - 34.4%
Я намагаюся купувати фрукти і овочі, які виглядають гірше, але вирощені не на хімікатах - 46.9%
Мені все одно - 18.8%

Всього голосів:: 32
Голосування закінчилось : 18 вер. 2020 - 18:54
Наверх