Помилка
  • XML Parsing Error at 1:48. Error 70: SYSTEM or PUBLIC, the URI is missing

Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.К.Саксаганського - афіша на Серпень

Афіша на Серпень
15 чт
19:00 ШОУ-ПРОГРАМА
Відкриття ювілейного 80-го театрального сезону
16 пт
19:00 Р.Хоудон
Шалене
весілля
ексцентрична комедія
В день свого весілля після бурхливої парубочої вечірки Біл прокидається в готельному номері. Але не сам! І навіть уявлення не має, як чарівна незнайомка опинилася в його ліжку. З хвилини на хвилину має з’явитися наречена. На щастя, на допомогу Білу приходить його шафер Том
17 сб
19:00 ШОУ-ПРОГРАМА
Відкриття ювілейного 80-го театрального сезону
18 нд
12:00 РАПУНЦЕЛЬ
Казка за мотивами братів Грімм
18 нд
19:00 ШОУ-ПРОГРАМА
Відкриття ювілейного 80-го театрального сезону
21 ср
мала сцена
19:00 О.Петров
Ніч з незнайомкою

лірична комедія
Лірична комедія про чоловіка й жінку, які нібито випадково опинилися разом у кімнатці сторожа магазину на околиці.
Поступово з’ясовується, що у них багато спільного: особисте життя обох дало тріщину. Але борються вони за своє щастя по-різному.
22 чт
соціальна
19:00 Р.Куні
Занадто одружений таксист

відверта комедія
Герой з репутацією доброго чоловіка… має дві сім’ї! Вони і не здогадались би про це, якби не одна випадкова пригода
23 пт
19:00 Г.Квітка-Основ’яненко
Сватання на Гончарівці

українська комедія
Красуню Уляну віддають за дурня Стецька, але її серце належить кріпаку Олексію. Як складається далі її доля? Народні звичаї, велика кількість народних пісень. Неперевершена вистава!
24 сб
19:00 І.Нечуй-Левицький
Кайдашева сім’я

народне шоу
У селі Семигори, що на Богуславщині, зі своєю дружиною і двома синами мешкає Омелько Кайдашенко. І все, здавалося б, доладно в їх сім’ї, аж поки старший син не оженився і не привів у родину Мотрю – «дівчину з перцем»…
25 нд
12:00 брати Грімм
Бременські музиканти

казка
Всім відома та улюблена з дитинства історія про мандрівних артистів із Бремена. Цікаві пригоди, веселі пісні, запальні танці і ще багато приємних несподіванок чекають на глядачів.
25 нд
19:00 І.Афанасьєв
Хто кому Рабинович

комедія
Багата американка, білоцерківчанка за походженням, за заповітом залишає своє майно улюбленій собачці, а опікуном призначає «справжнього Рабиновича» з Білої Церкви. «Справжність» опікуна має визначити собачка, обнюхавши всіх претендентів. На що готові піти люди заради мільярдних статків? Побачимо!
28 ср
мала сцена
19:00 М.Твен
Щоденники Адама і Єви
іронічна комедія
Чи варто марнувати дорогоцінний час на визначення: хто правий, а хто ні? А може варто просто любити і поважати одне одного і насолоджуватися кожною миттю, подарованою нам Всевишнім?
29 чт
соціальна
19:00 А.Крим
Нелегалка

лірична драма
Молода, красива, сучасна жінка потрапила у складні життєві обставини і була вимушена шукати роботу в Італії.Повернення додому стало для неї пеклом. Але і в жахливих умовах вона умудрилася залишитись людиною.
30 пт
31 сб
19:00 ПРЕМ’ЄРА
А.Цагарелі
Ханума

комедія
Серед різноманіття барв старого Тифлісу, в армянському кварталі Авлабаре, де життя вирує і кипить, де горе розчиняють у радості й веселощах, у круговерті танцю й пісні “царює” сваха Ханума. Володіючи неабияким талантом єднати одинокі серця, вона допомагає усім: і юним, і пристаркуватим, і бідним, і багатим, віднайти свою половинку.
Безсумнівно, їй під силу засватати титулованого, хоча й збіднілого князя з донькою багатого купця, І навіть перехитрити сперницю Кабато. А от чи вдасться Ханумі, переконаній холостячці, самій урятуватись від шлюбних зобов`язань?
Водевіль, що понад століття мандрує театральними сценами, зачарує глядача грузинським колоритом, запальними танцями і співами.
www.bc-teatr.com bila-tserkva.com.ua
  • Коментарі
  • Facebook

You have no rights to post comments

Наверх