Помилка
  • XML Parsing Error at 1:48. Error 70: SYSTEM or PUBLIC, the URI is missing

Про портал

Інформаційний ресурс міста Біла Церква bila-tserkva.com є довідково-інформаційним сайтом і призначений для надання відвідувачам інформації, пов’язаної з містом Біла Церква, а також для розміщення ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ користувачами різного роду оголошень, новин. Сайт ділиться на тематичні розділи з відповідною інформацією.

Основні розділи порталу:

Біла Церква - в цьому розділі зібрана інформація, що стосується міста Біла Церква - історія міста, фото міста, новини міста, карта міста, розклад поїздів, маршрути автобусів тощо.

Оголошення - це розділ,  в якому відвідувачі можуть побачити оголошення про продаж, покупку, послуги, розміщені іншими користувачами. Зареєстровані користувачі можуть додавати оголошення у відповідні категорії.

Довідкова інформація служить джерелом інформації про підприємства, організації, установи, номери телефонів різних служб в Білій Церкві та ін. У цей розділ підприємства, організації, установи міста Біла Церква та білоцерківського району можуть додати інформацію про себе. Докладніше тут.

Парк Олександрія - в цьому розділі міститься інформація про один з найбільших парків Східної Європи, пам'ятку садово-паркового мистецтва, заснованого в кінці XVIII століття. Перш ніж відвідати парк, на сайті bila-tserkva.com.ua можна дізнатися історію парку, побачити фото і ретро фото парку, попередньо ознайомитися з парком і спланувати свій відпочинок.

Соціальна мережа міста Біла Церква існує для спілкування людей, які мають відношення до міста Біла Церква. У Соціальній мережі міста можна розміщувати фото, відео та текстову інформацію, надсилати один одному повідомлення, ділитися враженнями, призначати зустрічі, організовувати заходи і багато іншого.

Форум - служить для обговорення різних питань, отримання необхідної інформації, є майданчиком для розміщення цікавих оголошень. Також на форумі можна розмістити оголошення про купівлю, продаж, обмін, у відповідних категоріях.

  • Коментарі
  • Facebook

You have no rights to post comments

Наверх