Помилка
  • XML Parsing Error at 1:48. Error 70: SYSTEM or PUBLIC, the URI is missing

Маловільшанська загальноосвітня школа І-III ступенів № 2

Традиційно культурній освітні споруди в Україні зводять у найкращих місцях. Саме в такому місці Білоцерківської дослідно-селекційної станції на відділку «Селекційний» с Мала Вільшанка височить триповерхова споруда загальноосвітньої школи І-III ступенів № 2. Її будівництво було омріяне і втілене однодумцями директора Білоцерківської дослідно-селекційної станції М. С. Трохименка і керівника середньої школи села В. Д. Коваленко.

Детальніше: Маловільшанська загальноосвітня школа І-III ступенів № 2

Маловільшанська загальноосвітня школа І-III ступенів № 1

Праматір'ю Маловільшанської школи була маленька церковнопарафіяльна школа, збудована у 1860 р. Головним предметом у школі вважали Закон Божий, який викладав священик. Він був і наглядачем школи. Здебільшого школу відвідували діти заможних селян, чиї батьки могли платити за навчання. Типове приміщення земської школи споруджено в 1861 р. У період революційних подій школа не працювала; відновила роботу в 1922 р.

Детальніше: Маловільшанська загальноосвітня школа І-III ступенів № 1

Про село Мала Вільшанка

Мала Вільшанка — село, центр сіль­ської Ради. Розташована за 12 км на південь від райцентру і залізничної станції Біла Церква. Населення — 1642 чоловіка. Сільраді підпоряд­коване с. Бакали.

Детальніше: Про село Мала Вільшанка

Символіка села Мала Вільшанка

Одне з давніх білоцерківських сіл - Мала Вільшанка - згадується вже в середині XVII століття як досить велелюдне поселення. Іще раніше село згадується під назвою Вільшанка. Його розвитку сприяло розташування на великому шляху між Білою Церквою та Ставищем. Назва Малої Вільшанки, за переказами, походить від того, що в околицях села росло багато вільхи. На початку XVIII століття Вільшанка належала до парафії Черкаської церкви св. Михаїла. У селі здавна була парафіяльна церква св. Трійці з п'ятьма банями.

Детальніше: Символіка села Мала Вільшанка

Наверх