Помилка
  • XML Parsing Error at 1:48. Error 70: SYSTEM or PUBLIC, the URI is missing

Биковогребельське навчально-виховне об’єднання «Школа І-II ступенів – Дитячий садок»

За словами старожилів, у 80-х роках XIX ст. в селянській хаті було відкрито церковнопарафіяльну школу, в якій навчалося 20-25 дітей. У 1920 р. в хаті місцевого священика почала функціонувати початкова чотирикласна школа. При школі у 1928 р. створено піонерську організацію «Ми - перші піонери села».

Детальніше: Биковогребельське навчально-виховне об’єднання «Школа І-II ступенів – Дитячий садок»

Про село Бикова Гребля

Бикова гребля — село, центр сільської Ради. Розташована за 20 км на південь від районного центру і залізничної станції Біла Церква та за 2 км від автомагістралі Київ — Одеса. Населення — 1100 чоловік. Сільраді під­порядковано населений пункт Черкас.

Детальніше: Про село Бикова Гребля

Символіка села Бикова Гребля

Перші згадки про Бикову Греблю (в деяких документах також Бехова Гребля) сягають середини XVIII століття. Напевно, поселення виникло біля греблі, яка й сьогодні перетинає в ньому річку Поправку. Не виключено, що хутір, пасіка чи інший тип дрібного родового поселення існував на місці Викової Греблі й давніше, бо в середині XIX століття мешканці села стверджували, що воно засноване "років за 200", тобто в часи Хмельниччини чи напередодні неї. У XIX столітті село належало до парафії св. Михаїла с. Черкас.

Детальніше: Символіка села Бикова Гребля

Наверх