Помилка
  • XML Parsing Error at 1:48. Error 70: SYSTEM or PUBLIC, the URI is missing

Узинська загальноосвітня школа І-II ступенів № 6

Узинську школу № 5 було відкрито у 1928 р. Очолив її П. К. Гаган. Наповнюваність класів становила 30 учнів. Підручників не вистачало. Чорнило для письма виготовляли із сажі та соку червоного буряка. Класи були різновікові. Після закінчення початкової школи учні складали іспити з історії стародавнього світу, української мови, арифметики те географії.

Детальніше: Узинська загальноосвітня школа І-II ступенів № 6

Узинська загальноосвітня школа І-II ступенів № 3

Узинську школу № 3 створено в 1927 р. як початкову з трьома класами-комплектами. Вона містилася у хаті селянина Г. І. Новосельського. Першою вчителькою була Л. П. Синиця.

Детальніше: Узинська загальноосвітня школа І-II ступенів № 3

Узинська загальноосвітня школа І-III ступенів № 2

Узинську семирічну школу з російською мовою викладання засновано у 1947 р. Під класи в житловому будинку № 5 було відведено дві кімнати по 20 м2 і дві кімнати по 16 м2 без коридору і відповідного освітлення. У 1950 р. школі виділили ще чотири кімнати. Першим її ди­ректором був В. Г. Сем’янівський. Учителі й батьки брали активну участь у підготовці школи до нового навчального року: відремонтували кімнати, завезли паливо, парти, наочні посібники з фізики, закупили книжки для бібліотеки.

Детальніше: Узинська загальноосвітня школа І-III ступенів № 2

Узинська загальноосвітня школа І-III ступенів № 1

У 1898 р. в Узині було відкрито дві невеликі церковнопарафіяльні школи: чоловічу на 54 місця і жіночу на 25 місць, їх утримували на кошти населення, добровільні пожертвування прочан і невеликі дотації з державного бюджету.

Детальніше: Узинська загальноосвітня школа І-III ступенів № 1

Узинська гімназія

У 2000 р. з ініціативи відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації у м. Узин відкрито гімназію. Директором призначили Т. О. Яцюру.

Детальніше: Узинська гімназія

Символіка міста Узин

Сучасне місто Узин розташоване в межах літописного Перепетового поля, на якому не раз відбувалися битви між місцевим населенням та кочівниками. Поселення Взяниця згадується вже в давньоруських літописах. Археологами зафіксована на теренах сучасного міста кераміка XII - XIII ст. Перша письмова згадка про Узин відноситься до 1638 року. В часи Визвольної війни українського народу на берегах річки Узин стояли козацькі табори, в яких бували гетьмани, зокрема, Богдан Хмельницький.

Детальніше: Символіка міста Узин

Наверх