Поправське навчально-виховне об’єднання «Школа І-III ступенів – Дитячий садок»
У с. Поправка 1891 р. збудували трирічну церковнопарафіяльну школу. Діти заможних селян могли продовжувати навчання у двокласній школі в с. Насташка Рокит- нянського району. У 1904-1909 рр. учителем працював О. Студзинський. У школі навчалося 45 учнів, серед яких було 6 дівчаток.
Детальніше: Поправське навчально-виховне об’єднання «Школа І-III ступенів – Дитячий садок»
Про село Поправка
Поправка (до середини XVII ст. — Прозорівка) — село, центр сільської Ради. Розташована за 20 км на південний схід від районного центру та залізничної станції Біла Церква. Населення — 1169 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Одноріг і Черкас.
Символіка села Поправка
у давні часи село звалося Прозорівкою. Хоча про давню назву Поправки й не знайдено жодних документів, однак цей переказ, напевно, є правдивим. На його користь свідчать згадки в реєстрах Білоцерківського полку часів Хмельниччини про козаків Демка, Процика та Яцька Прозорів. Напевно, їхній родовий хутір і перетворився пізніше на село Поправку. Про причину зміни назви можна зробити такі висновки. Слово "поправка" означає в українській мові (за "Словарем" Б. Грінченка) "починка, исправление". І. М. Желєзняк зауважила, що назва річки Поправки, що має іще кілька назв, є за своїм етнолінгвістичним змістом українською та походить від назви села. За переказами, на місці сучасного села Поправка був брід чёрез річку, користувалися яким купці-євреї, коли їхали на ярмарок з Білої Церкви до Насташки. Біля броду вони "поправлялися", тобто лагодили вози, підковували коней тощо. Звідти й походить сучасна назва села. Здавна Поправка належала до Білоцерківського староства, а з останніх десятиліть XVIII століття і до маєтків графів Браницьких. Село належало до парафії Черкаської церкви св. Михаїла.